آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

X-Runner v1.0.3

ممکن است تا کنون بازی های سبک دویدن بسیاری را بر روی اندروید خود تجربه کرده باشید اما آیا احساس پرسرعت بودن به شما دست داده است ؟
X-Runner یکی از جدیدترین بازی های ارایه شده در این سبک است که در آن می بایست با بیشینه سرعت خود دویده و توانایی های خود را به چالش بکشید ! در این گیم که کنترلرش از شتابسنج بهره گرفته است می بایست از داخل تونل های جادویی گذر کرده و با پرش از پل های فضایی خود را به اتنهای مسیر برسانید .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
 • آیا دیتا میخواد یا نه

 • باید از فایل زیپ درش بیاریم یا نه

 • اون
  1%
  هم
  انگری بیردزه
  بازی اندروید هم فقط بلدن
  با خریدن سکه هاش
  به جای اینکه حال بدن
  حال میگیرن
  اونم با دلار
  ماکه پول نداریم…
  هه..
  یه روز خوب میاد….
  که ما…..

 • 99درصد بازی های اندروید یا در سبک فرار هستند یا کشتن زامبی

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود