آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Engadget v1.8.1.15

Engadget نرم افزار اخبار تکنولوژی می باشد که شما قادر هستید تا به آسانی به آن متصل شوید. با این نرم افزار کاربردی از این پس می توانید آخرین اخبار تکنولوژی درباره موبایل و تبلت و … را مطالعه کنید. دیگر به هیچ عنوان لازم نیست که از منابع فرعی استفاده نمایید, زیرا این نرم افزار یکی از اصلی ترین منابع برای جستجوی گوشی و تبلت می باشد. لازم به ذکر است که این نرم افزار تنها به فناوری اطلاعات نظیر گوشی و تبلت محدود نمی شود بلکه اطلاعات فراوانی درباره کنسول های بازی و کامپیوتر های خانگی نیز در آن  وجود دارد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • عالیه عععععععععععععععاااااااااااااااااالللللللللیییییییییییییی

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود