آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Space Colony v1.1

Space Colony یک لایو والپیپر فضایی زیبا برای سیستم عامل اندروید می باشد که در آن یکی از مستعمرات انسان را مشاهده می کنید. در این لایو والپیپر شهر های عجیب و غریبی وجود دارد. در این لایو والپیپر یکی از پنج مستعمرات انسان در فضا وجود دارد که شما می توانید سایر موارد را نیز انتخاب کرده و آن ها را ملاحظه کنید. این مستعمره فضایی توسط هاله سمی احاطه شده است. شما قادر به تغییر رنگ این هاله ها خواهید بود. سفینه های متعددی از فضا عبور میکنند که عبور آن ها بسیار زیبا است .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود