آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Press (RSS Reader) v1.3.1

Press نرم افزاری است که این امکان را به شما می دهد تا به آسانی مطالب مورد پسند خود را مطالعه کنید. بهترین تجربه را در خواندن مطالب با این نرم افزار داشته باشید. اگر مطالب یک سایت را می پسندید, این نرم افزار به کار شما می آید, زیرا با آن می توانید به سرعت تمامی آن ها را مشاهده کنید. قابل توجه است که امکان خواندن مقاله و مطبوعات با این نرم افزار امکان پذیر است. لازم به ذکر است که برای اجرای این نرم افزار بر روی گوشی خود احتیاج به یک اکانت گوگل ریدر دارید.

ویژگی های اصلی:

به اشتراک گذاشتن مقالات در شبکه های اجتماعی

علامت گذاری مطالب با سرعت بالا

امکان مطالعه مطبوعات به صورت آفلاین پس از بارگذاری اولیه

هنگام سازی با گوگل ریدر

بدون هیچ گونه تبلیغات

زوم کردن بر روی تصاویر

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود