آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Birthdays v14.1

Birthdays یک نرم افزار کاربردی جهت سازمان دادن تاریخ تولد ها برای سیستم عامل اندروید می باشد. اگر تاریخ تولد دوستان و آشنایان خود را از خاطر می برید, حتما از این نرم افزار استفاده نمایید. شما می توانید تاریخ تولد دوستان خود را به صورت لیست درآورده و دیگر در تقویم به دنبال آن ها نگردید! بنابراین به هیچ عنوان دیگر نیاز به جستجو نیست.قابل توجه است که شما با این نرم افزار می توانید با برنامه ریزی با فردی که امروز تولدش است تماس برقرار کنید.

ویژگی های اصلی:

یادآوری تاریخ تولد های دوستان و آشنایان

عدم نیاز به جستجو

سفارشی کردن محیط برنامه

سفارشی کردن تبریک تولد

پشتیبانی از تقویم قطبی و اسلامی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • سلام
    ببخشید اگه طرف گوشیش اندروید نباشه و این برنامه رو هم نداشته باشه میشه یا نه؟

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود