آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

iCamSpy Pro v1.3.1

iCamSpy Pro یک دوربین جاسوسی است اما دقت داشته باشید  با این نرم افزار نمی توانید عکسبرداری کنید! کافی است اسمارت فون خود را با یک لپ تاپ سینک کنید و آن را تنظیم نمایید. دقت داشته باشید که باید گوشی خود را با لپ تاپی که دارای میکرفون باشید سینک کنید.  پس از سینک شدن حتما باید به اینترنت دسترسی داشته باید. راه اندازی بسیار آسان است. شما می توانید با این کار از این پس کودک خود را در داخل خانه تماشا کنید و از کارهای او مطلع شوید. قابل توجه است که اتصال با شبکه های WiFi و یا 2G / 3G امکان پذیر است .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • جالبه فقط ای کاش برعکس هم میشد.یعنی تصویر دوربین گوشی رو از طریق اینترنت ببینیم.

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود