آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Offroad Nation™ Pro v3.0.0

Offroad Nation™ Pro یک بازی مسابقه ای زیبا و هیجانی برای سیستم عامل اندروید می باشد. اگر می خواهید که در صحرا رانندگی کنید و مسابقه دهید, حتما این بازی را بر روی گوشی خود نصب کنید. می توانید لحظات خوبی را با این بازی سپری کنید. شما در بیش از 30 جاده خطرناک مسابقه خواهید داد. همچنین پس از برنده شدن در مسابقات, می توانید ماشین های بیشتری خریداری کنید. قابل توجه است که این بازی, بدون وجود نرم افزار Adobe Air در گوشی اجرا نخواهد شد.

ویژگی های اصلی:

بیش از 30 جاده خطرناک

امکان خرید ماشین های بیشتر

استفاده از نیترو

دنده های بسیار قوی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • واقعا مسخرس دوستان توصیه میکنم دانلود نکنید !!!!!!!!

  • mozakhrafffffff

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود