آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Draw Something 2 v1.0.8

پیش نیاز: اندروید 2.2 و بالاتر

Draw Something یک بازی سرگرمی جهت نقاشی کشیدن است. در این بازی شما باید سعی کرده تا نقاشی مورد نظر خود را بکشید. سپس درباره شخصیت نقاشی از دوستانتان سوال بپرسید. دوستانتان باید با صدای بلند حدس خود را اعلام کنند. تنها کافی است هر چیزی که در ذهن خود دارید ، آن را بر روی صفحه بیاورید و آن را رسم کنید و سپس نظر دیگران را راجع به نقاشی بپرسید تا حدس بزنند! بدون شک این بازی می تواند مدت زمان زیادی شما را سرگرم خود کند .

hajm حجم : 36.80 مگابایت

download دانلود با لینک مستقیم

 

download دانلود با استفاده از بارکد خوان QR ( اگر نمیدانید QR چیست کلیک کنید )

 qrcode(16)

Draw Something 2 v1.0.8 4 Draw Something 2 v1.0.8 47 Draw Something 2 v1.0.8

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود