آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Expense Manager v3.0.7

Expense Manager یک نرم افزار کاربردی برای محاسبه هزینه های مصرف و مدیریت هزینه ها برای سیستم عامل اندروید می باشد. اگر میزان هزینه ماهیانه شما بسیار بالاست و توانایی کنترل آن را ندارید ، حتما از این نرم افزار استفاده کنید. به آسانی می توانید هزینه های خود را کنترل کنید و از مصرف بی رویه آن خودداری کنید. این نرم افزار با ارائه نمودار های مخصوص ، جهت کنترل مصرف هزینه کمک بسیاری به پول جمع کردن می کند .

ویژگی های اصلی:

امکان قرار دادن رمز عبور بر روی نرم افزار

گزارش ماهیانه جهت پس انداز

جلوگیری از مصرف بی رویه پول

کنترل هزینه ها

در دسترس بودن ویدجت موجودی حساب

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • ممنون از برنامه بسیار بسیار عالی بود

  • khube

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود