آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Audionet Music Manager v2.0.0

Audionet Music Manager یک نرم افزار جهت مدیریت موزیک های می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید موزیک های خود را بهبود ببخشید و بر روی آن ها مدیریت داشته باشید. به نظر شما این نرم افزار چقدر می تواند ارزشمند باشد؟! با استفاده از آن می توانید به جستجوی موزیک های پرداخته و با سیو کردن بوکمارک ها بر روی آهنگ ها نظارت کنید. دقت داشته باشید که امکان به اشتراک گذاری موزیک ها در شبکه های اجتماعی نیز وجود دارد. قابل توجه است که در نسخه های قبل, امکان اتصال به شبکه وای فای جهت اشتراک گذاری موزیک ها با مشکل مواجه بود که در این نسخه این مشکل برطرف شده است .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود