آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

cPRO+ craigslist Client Droid v1.981

cPRO+ craigslist Client Droid نرم افزاری است که این امکان را به شما می دهد تا به آسانی در Craigslist به جست و جو بپردازید . می توانید به آسانی در آن مطلب ارسال کنید و یا دیدگاه خود را ارائه دهید. اطلاعیه ها و عکس های مختلفی را در این برنامه پیدا خواهید کرد. جستجو با این نرم افزار، آسان تر و بهتر از جستجو در سایت های مختلف می باشد.کافی است بر روی عکس ضربه بزنید، در آن صورت تصویر بزرگ آن را مشاهده خواهید کرد. اگر مطلب جالبی در این نرم افزار پیدا کردید، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود