آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Taskbar (Donate Version) v4.0.2

Taskbar (Donate Version) لانچر و نوار وظیفه بسیار زیبا و شیک برای سیستم عامل اندروید محسوب می شود. اگر قصد دارید تا منوی استارت ویندوز 7 را در تبلت اندویدی خود تجربه نمایید، بدون شک این نرم افزار بهترین خواهد بود. به کمک این نوار وظیفه می توانید تمامی اپیلیکشن ها را یک جا ببندید. از قابلیت اصلی این نرم افزار، می توان به مخفی کردن منوی استارت و پنهان کردن نوار وظیفه اشاره کرد. لازم به ذکر است که ممکن است گالری موجود در این نرم افزار بر روی گوشی  Samsung Galaxy Note 1 کار نکند !

 

ویژگی ها :

نوار وظیفه ویندوز 7

استارت بسیار زیبا

امکان تعویض میانبر

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود