آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

First Puzzles HD v1.22

First Puzzles HD  یکی از سری بازی های فکری و فانتزی برای سیستم عامل اندروید محسوب می شود. این بازی فکری با هوش شما بازی می کند. این بازی، بیشتر برای کودکان 2-10 سال تولید شده است. بچه ها در این بازی می توانند اقیانوس ها، مزرعه ها و دایناسور ها را کشف کنند. کودکان شما می توانند کلمات را همراه با تلفظ آن ها یاد بگیرند. لازم به ذکر است که این بازی علاوه بر سرگرمی، جنبه آموزشی نیز دارد. شما باید قطعات عکس را کنار یکدیگر بگذارید تا عکس تکمیل شود. قابل توجه است که این بازی در فروشگاه گوگل پلی امتیاز 4.2 را کسب کرده است .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود