آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
نرم افزار رانندگان ماکسیم آیکون

Taxsee Driver

نرم افزار رانندگان ماکسیم
4.4 (71724) امتیاز در گوگل‌پلی
کاربردی , نرم افزار

یکی از بهترین حس هایی که هر دانشجویی می تواند تجربه کند استقلال و کسب در آمد با تلاش خود است اما به دلیل پاره وقت بودن بیشتر مشاغل داشنجو ها را به عنوان کارمند قبول نمی کنند از این رو تنها شغلی که می تواند برای یک دانشجو مفید باشد مسافرکشی است.شرکت بزرگ ماکسیم برای کمک به این قشر آینده ساز و تمامی افرادی که از بیکاری رنج می برند نرم افزار تاکسی اینترنتی ماکسیم را طراحی کرده است تا هرکسی که یک ماشین دارد با استفاده از تلفن همراهش بتواند مسافر کشی کند و کسب در آمد نماید.

اگر می‌خواهید جزء رانندگان ماکسیم باشید کافی است به مراکزی که این شرکت برای ثبت نام گذاشته مراجعه کنید و با دادن مدارک خود در این برنامه ثبت نام کنید تا از این پس حس شیرین استقلال را با ماکسیم تجربه نمایید.

نکاتی که برای کسب در آمد از ماکسیم ضروری است

  • خوش اخلاق و خوش رو بودن با مسافر
  • تمیز بودن ماشین
  • رانندگی با دقت با سرعت مطمئن

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : متغیر با نوع دستگاه و بالاتر
  • نسخه کنونی : 3.14.5.7
  • اندازه : 17M
  • این برنامه نیاز به اینترنت دارد
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1399/11/26

مشابه به‌انتخاب سردبیر

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود