آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Jive Icons (Apex, Nova, ADW) v1.9.3

Jive Icons مجموعه آیکان های بسیار زیبا برای سیستم عامل اندروید می باشد. با استفاده از این آیکان ها، می توانید رابط کاربری گوشی اندرویدی خود را بهبود ببخشید و آن را زیباتر جلوه دهید. آیکان های موجود در این نرم افزار، بسیار با وضوح هستند و سایز آن ها به صورت یکسان 144×144 می باشد. همچنین تصویر زمینه های مختلفی در این نرم افزار وجود دارد که می توانید آن را بر روی گوشی خود قرار دهید.

ویژگی های اصلی:

سازگار با لانچر های HOLO، ADW، GO، TSF, Nova

بیش از 355 آیکان سفارشی

پس زمینه های بسیار زیبا

سایز مناسب آیکان ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود