Motori 2 v155

موتوری 2

بازی موتور سواری ایرانی

تصاویر برنامه

  • تصویر محیط Motori 2 v155
  • تصویر محیط Motori 2 v155
  • تصویر محیط Motori 2 v155
  • تصویر محیط Motori 2 v155

موتور سورای یکی از جذاب ترین تفریح های امروزیست چرا که فرد با هدایت موتور در مسیر های پر ترافیک و خطرناک می تواند مهارت خود را نشان دهد و سرعت را با گوش و پوست حس کند. بازی موتوری دو یکی دیگر از بازی های گلیم گیمز است که پس از موفقیت های موتوری یک به بازارهای اندرویدی آمده تا بار دیگر تاریخ ساز شود.

در موتوری دو شما باید هدایت موتوری را برعهده بگیرید و در خیابان های شلوغ تهران رانندگی کنید البته این رانندگی بدون خطر هم نیست چرا که خیابان ها شلوغ است و هر لحظه ممکن است تصادف کنید.

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : اندروید 5.0 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 155
  • اندازه : 84 مگابایت
  • تاریخ به‌روزرسانی : 2019/09/29

باکس دانلود موتوری 2

آموزش کار با برنامه موتوری 2

هدف اصلی بازی موتوری 2

موتوری دو یک بازی رکوردیست یعنی شما باید به عنوان راننده طوری رانندکی کنید که به ماشین های دیگر برخورد نکنید در ضمن برای هر مقدار از مسیر که طی می کنید سکه می گیرید مثلا برای 500 متر دویست سکه به حساب تان واریز می شودپس دقت کنید با رانندگی درست به ماشین ها برخورد نکنید.

قابلیت مسافر کشی در بازی موتوری دو

در این بازی جذاب موتور سواری می توانید مسافر کشی کنید و با پولش هرچه می خواهید از فروشگاه بازی بخرید.

ماموریت های بازی موتوری دو

با موتوری دو در هر مرحله ماموریتی را تجربه می کنید که در قبالش پول می گیرید پس سعی کنید با پشت سر گذاشتن چالش های هر ماموریت دست مزد اش را دریافت کنید.

محیط بازی موتوری 2

محیط این بازی برخلاف نسخه یک اش از دهه شصت بیرون آمده و در خیابان های امروز پایتخت روایت می شود البته اگر بخواهید می توانید در شهر ها و محله های دیگر هم موتورسواری کنید.

شخصی سازی کاراکتر های بازی موتوری دو

در بازی موتوری همانند بسیاری از بازی های دیگر در ابتدا یک شخصیت پیش فرض به عنوان راننده پشت موتور می نشیند اما اگر بخواهید می توانید با تغییر ظاهر اش او را به فردی که در نظر دارید تبدیل کنید برای این کار لازم است به بخش فروشگاه بروید سپس بر اساس چیزی که در نظرتان است مو،کفش،دماغ،دهن و نشون(لقبی که راننده تان را می شناسند) راننده موتور تان را تغییر دهید..

خرید قسطی از فروشگاه بازی موتوری دو

در این حالت می توانید هر چیزی که می خواهید را بخرید و به صورت قسطی پول اش را پرداخت کنید.به عبارت دیگر شما باید مراحل بازی را با کم ترین اشتباه طی کنید تا بتوانید قسط تان را بدهید در غیر این صورت باید چیزی که خریدید را گرو بگذارید و با شارژ حساب تان آن را پس بگیرید.

صفر تا صد دریافت 5 میلیون سکه همستر کامبت(آپدیت 24 خرداد 1403)

صفر تا صد دریافت 5 میلیون سکه همستر کامبت(آپدیت 24 خرداد 1403)

اگر دنبال 5 میلوین سکه همستر کامبت هستید.سری این به این مقاله بزنید تا به صورت گام به گام مراحل دریافت آنها را به شما آموزش دهیم.

آموزش اتصال همستر کامبت به تون کیپر

ارسال نظر جدید

0 تایید شده

فعلا نظری ارسال نشده است، اولین نفری باشید که نظر می دهید!