آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Root App Delete v6.9.1

 آیا دوست دارید تا اپیلیکشن های پیش فرض گوشی را پاک کنید ؟ ما نرم افزار Root App Delete را به شما کاربران عزیز معرفی می نماییم . به کمک این برنامه ، می توانید به آسانی اپیلیکشن های پیش فرض گوشی خود را پاک کنید . پس خرید گوشی ، چندین نرم افزار به صورت خودکار بر روی گوشی نصب می گردد . اگر اپیلیکشن های نصب شده در گوشی به کارتان نمی آید ، می توانید به آسانی آن ها را حذف کرده و از شر آن ها خلاص شوید . لازم به ذکر است که برای اجرای این نرم افزار ، احتیاج به گوشی روت شده دارید .

ویژگی های اصلی:

عملکرد بسیار عالی در مقابل سایر نرم افزار ها

حذف اپیلیکشن های پیش فرض گوشی

رهایی از اپیلیکشن های پیش فرض

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی

بهبود عملکرد نرم افزار

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود