آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Bad Roads v3.00

در بازی سرگرم کننده و اعتیادآور Bad Roads می توانید مهارت رانندگی خود را تست کنید ! در ابتدا بایستی با شخصی به نام Meet  ملاقات کرده و سپس  قفس ها را وارد کامیون خود کرده و آن ها را حمل کنید . اکنون مشکل این جا است که جاده های پیش روی شما بسیار خطرناک بوده و عبور از آن ها ممکن است جان شما را به خطر بیاندازد . باید سعی کنید که از تپه ها بالا رفته و از تمامی موانع عبور کنید . اما باید کاملا مراقب قفس ها باشید ! همچنین لازم به ذکر است که موسیقی های به کار رفته در این بازی بسیار هیجان انگیز می باشند .

 

ویژگی ها :

عبور کامیون از جاده های خطرناک

عبور از موانع بسیار خطرناک

موسیقی متن آرامش بخش

گیم پلی نوآورانه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود