آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

GMX Mail v1.53

 با استفاده از نرم افزار GMX Mail می توانید به آسانی به ایمیل های خود دسترسی داشته و بر روی آن ها مدیریت کنید . تنها کافی است اطلاعات کاربری خود را وارد برنامه کرده و سپس بر روی اکانت های جیمیل ، ایمیل و هاتمیل خود نظارت کنید . این اپلیکیشن یک  رقیب جدی برای  نرم افزار یاهو میل می باشد . همچنین لازم به ذکر است اگر مایل باشید قادر خواهید بود تا از ایمیل های خود محافظت کرده و بر روی آن ها پین کد قرار دهید .

ویژگی های اصلی:

انتخاب اکانت های جیمیل و ایمیل

قرار دادن پین کد روی ایمیل ها

مدیریت کامل روی ایمیل ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود