آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Flade v1.1.9.4

 اگر به دنبال یک لانچر نوین برای اسمارت فون اندرویدی خود هستید ، ما به شما Flade  را معرفی می کنیم . همه چیز در صفحه اصلی خواهد بود . این لانچر به صورت پیشفرض از 6 تب پشتیبانی کرده که به شما این امکان را می دهد تا مطابق با سلیقه خود آن ها را تزیین کنید . تنها کافی است اپلیکیشن های خود را انتخاب کرده و سپس آن ها را در تب های موجود قرار دهید . از قابلیت اصلی این لانچر می توان به ساده بودن آن اشاره داشت . همچنین لازم به ذکر است که سوییچ میان صفحات با سرعت بالا انجام شده و با کمبود سرعت مواجه نخواهید شد .

تغییرات نسخه اخیر:

فشار دادن یک تب و نمایش برنامه های مرتبط

رفع اخطارهای موجود در برخی دستگاه ها

رفع برخی اشکالات جزئی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود