آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Goblin Defenders: Steel’n’Wood v1.0

اگر از بازی های تکراری دفاع از قلعه خسته شده اید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما Goblin Defenders: Steel’n’Wood را امتحان کنید . شما در این بازی باید با انبوهی از دشمنان مبارزه کرده و تمامی آن ها را از بین ببرید . دقت داشته باشید که شما مبارزه در زوایای مختلف را در این بازی تجربه خواهید کرد . برای نابودی دشمنان سلاح های متنوعی در اختیار شما خواهد بود . از قابلیت اصلی این بازی می توان به وجود 7 سلاح قدرتمند ، 3 سطح دشواری و جمع آوری طلا و سکه اشاره داشت . همچنین لازم به ذکر است که اگر مایل باشید این امکان را خواهید داشت تا برج های خود را ارتقا دهید .

ویژگی های اصلی:

گرافیک بسیار خوب بازی

وجود 10 نقشه مختلف

موسیقی منحصر به فرد

وجود 8 هیولا در بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • پس چرانمیگیداین بازى دیتاداره؟

  • کسی نتونست بنسبه کمک کنه . . .

  • دیتاش کو پ. از گوشی با سایفن هم دان نشد . کمک

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود