آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Current Caller ID v4.3.1

 نرم افزار Current Caller ID این امکان را به شما می دهد تا به راحتی بر روی مخاطبین خود مدیریت داشته باشید . تنها کافی است این برنامه را نصب نموده و سپس کار را با آن آغاز کنید . اگر مایل باشید این امکان را خواهید داشت تا از تماس های ناخواسته جلوگیری کرده و آن ها را مسدود سازید . دقت داشته باشید که همچنین قادر خواهید بود تا بر روی پیامک های خود مدیریت کرده و به دوستان خود پیامک ارسال کنید . این اپلیکیشن یکی از بهترین نرم افزار ها جهت مدیریت مخاطبین برای سیستم عامل اندروید می باشد .

تغییرات نسخه اخیر:

رفع مشکلات مربوط به نمایش نام تماس گیرنده

رفع برخی اشکالات جزئی

بهینه سازی حافظه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود