آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Modern War – World Domination v3.8.4.5

در بازی Modern War – World Domination  شما باید یک امپراطوری نظامی قدرتمند را تشکیل داده و دشمنان خود را از بین ببرید . به جنگ های مدرن بپیوندید و دشمنان خود را نابود کنید . در ابتدا باید به رقبای خود حمله کرده و کشور ها و مناطق بسیار زیادی را تحت سلطه خود درآورید . از قابلیت اصلی این بازی می توان به امکان حمله به مناطق مختلف ، گیم پلی سرگرم کننده ، ایجاد مرکز فرماندهی و گرافیک خیلی خوب آن  اشاره داشت . لازم به ذکر است که این بازی به صورت آنلاین ارائه شده و برای اجرای آن احتیاج به اینترنت خواهید داشت .

ویژگی های اصلی:

تصرف مناطق و کشور های مختلف

ایجاد مرکز فرماندهی قدرتمند

گیم پلی سرگرم کننده

مبارزه با سیار رقبا

 

تغییرات نسخه اخیر:

رفع مشکلات مربطو به ارتقا ساختمان ها

رفع مشکلات مربوط به نمایش نقشه ها

رفع مشکلات مربوط به لود شدن بازی

رفع برخی اشکالات جزئی

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • گرافیکش خوبه اما تو انتخاب پلیر مشکل داره چکار کنم؟

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود