آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

BUG VILLAGE v1.7.1 + data

در بازی BUG VILLAGE  شما وارد شهر کوچک حشرات خواهید شد . دقت داشته باشید که این شهر در نزدیکی بک باغ قرار داشته که حشرات بازیگوشی در آن زندگی می کنند . اکنون وظیفه شما این است تا با ساخت خانه های متعدد به حشرات پناه دهید . در هر مرحله بایستی خانه های مختلفی را ساخته و شهر خود را گسترش دهید . تنها موضوعی که شما باید به آن توجه داشته باشید این است که در نهایت آن حشرات را سالم نگاه دارید .

ویژگی های اصلی:

تعامل با مورچه ها و حشرات

وجود آیتم های سرگرم کننده

حفاظت از حشرات مختلف

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود