آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

WeSync v4.4.5

به کمک نرم افزار WeSync  این امکان را خواهید داشت تا به راحتی به اطلاعات گوشی اندرویدی خود دسترسی داشته و از آن ها محافظت نمایید . تنها با یک کلیک می توانید گوشی اندرویدی خود را با کتابخانه آنلاین هماهنگ سازی کنید . از این پس به آسانی مخاطبین خود را به  دفترچه اختصاصی انتقال داده و سپس دفترچه مورد نظر را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید . همچنین لازم به ذکر است که از قابلیت اصلی این اپلیکیشن می توان به امکان انتقال مخاطبین ، پیامک ها و تماس های ورودی به مموری کارت اشاره داشت .

تغییرات نسخه اخیر:

هماهنگ سازی با حساب QQ

رفع برخی اشکالات جزئی

بهبود عملکرد نرم افزار

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود