آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Digital Blasphemy Wallpapers v1.1.8

با استفاده از نرم افزار Digital Blasphemy Wallpapers مجموعه ای از تصویر زمینه های زیبا و شیک در اختیارتان قرار خواهد گرفت . تنها کافی است یکی از آن ها را انتخاب نموده و سپس بر روی صفحه نمایش دستگاه اندرویدی خود قرار دهید . دقت داشته باشید که کیفیت تصویر زمینه های موجود در این مجموعه بسیار عالی می باشد . با توجه به رزولوشن گوشی اندرویدی خود تصویر زمینه ها را انتخاب نموده و سپس بر روی هو اسکرین  قرار دهید .

ویژگی های اصلی :

کیفیت بسیار خوب تصویر زمینه ها

مناسب با رزولوشن صفحه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود