آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Where’s My Cat 2 ? – v2.0.2

 شما گربه ها را می شناسید . بازیگوش هستند و بامزه در عین حال گاهی اوقات یافتن آنها بسیار سخت و دشوار می گردد . در بازی Where’s My Cat وظیفه شما این است که گربه کوچولو و البته سر به هوای خود را که گم شده است بیابید . حدس زدن در مورد مکان هایی که ممکن است او قرار داشته باشد تنها بر دور شدن شما از او خواهد افزود بنابراین برای یافتنش تنها از منطق و استدلال های خود برای پیدا کردن گربه استفاده کنید . اگر احساس می کنید به دنبال یک بازی کاملا چالشی با گیم پلی متفاوت می گردید بی شک این بازی را نباید از دست بدهید !

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • نسبت به حجمش عالیه من یکشو تا اخر رفتم

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود