آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

94 Seconds: category word game 3.2.1

94 Seconds: category word game یک بازی فکری بسیار زیباست که در آن می توانید با دوستان خود و یا یکی از 12 میلیون بازیکن این بازی که انتخابش به صورت تصادفی خواهد بود به رقابت بپردازید . برای انجام می بایست اقدام به انتخاب یک کلمه در موضوعات مختلف نمایید . هر کس که زود تر بتواند به جواب ها دست پیدا کند بی شک برنده بازی خواهد بود . سوال هایی که در بازی با آنها مواجه خواهید شد می تواند یک میوه باشد که با حرف B شروع می شود و یا یک ورزش که با T شروع می شود . 50 موضوع مختلف طبقه بندی شده وجود دارد که می توانید حضور ذهن خود را در  هر یک از آنها بسنجید .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود