آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Moy – Virtual Pet Game v1.9

آیا شماهم از آن دسته از افراد هستید که به حیوانات خانگی علاقه دارید و میخواهید یکی از آنها را داشته باشید ؟ آیا دلتان میخواهد یک حیوان ژله ایی داشته باشید و دست نوازش بر سرش بکشید و به او غذا بدهید و اگر مریض شد دارو بدهید تا بهبودی یابد ؟

Moy – Virtual Pet Game اسم بازی جذابی است که در آن می بایست حیوانی به نام Moy را پرورش داده و او را همانند یک حیوان خانگی تیمار کنید . ساعت ها با این موجود کوچک کلنجار رفته و از وجودش لذت ببرید !

ویژگی های این بازی :

– انتخاب صابون با رنگ های مختلف و مالیدن به او تا تمیز شود .

– داشتن لباس متفاوت با طرح و رنگ های مختلف .

– مواد غدذای گوناگون درون یخچال های خنده دار !

– Moy صحبت میکند .

– بازی پیانو .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • با لاکی پتچر هکش کنین

  • kheili ghashange

  • مثل بازی پو منم پو رودان وبه مرحله ی 209رسوندمش واقعا تمومی نداره

  • این بازی مثل pou می مونه من می خواهم دانلودش کنم امیدوارم خوب باشه اون جور که از عکس هایش می بینم از Pou بامزه تره.

  • متل pou ,my boo میماند من هم دارم بو وpou ,خیلی moy رادوست دارم

  • دقیقا مث بازی پو هستش، من الان پو رو به مرحله 44 رسیدم بازیش تمومی نداره 😐

  • این سری بازی ها مثل pou که باید یک حیوون یا سیب زمینی رو بزرگ کنی
    خیلی جالبه ولی خیلی طول میکشه بزرگ بشه من که شخصا تا مرحله ی 25 بیشتر نرفتم چون فضای داخلیش 8 گیگه و 4 گیگ بیشترفضای کاربری نمیده خودبه خود پر میشه که فکر کنم مال دیتا های بازی هاست. بعد فرمتش می کنم تا خالی شه

  • این بازی مثل پو هست (pue)

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود