بازی داستان های مرموز اتاق برادر لایتون آیکون

LAYTON BROTHERS MYSTERY ROOM

بازی داستان های مرموز اتاق برادر لایتون
4.1 (18405) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , ماجراجویانه

آلفندی لیتون یک بازرس نابغه است که به تازگی ماموریتی جدید بر او محول شده است . او به همراه دستیار خود موفق به کسب موارد فوق العاده ای در اتاق رمزوراز در اسکاتلند شده است اما شواهد نشان می دهند که تناقضات بسیاری در این بین وجود دارد .

جسد زنی در ساحل ، کنار یک هتل یافته شده است در حالی که در دستان او یک ساندویچ به عنوان آخرین وعده غذایی اش قرار داشت . چه کسی قاتل این زن است ؟ نقش ساندویچ چه چیزی می تواند باشد ؟ سوالات بسیاری از این قبیل در بازی LAYTON BROTHERS MYSTERY ROOM مطرح است که شما می بایست با بهره گیری از هوش سرشارتان پاسخ آنها را یافته و گره از این معما بگشایید .

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 2.3 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 1.0.6
  • اندازه : 31M
  • این برنامه برای اجرا نیاز به دانلود دیتا دارد
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/04/05
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • ببخشید،من این بازى رو روى گلکسى نوت 2 نصب کردم ولى وارد بازى نمیشه و بیرون میپره یا فقط صفحه سیاه میشه.از چند سایت دیگه هم همین بازى رو دانلود کردم اما همشون همین مشکلو داشتن.میشه راهنماییم کنید!؟ممنون میشم.

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود