آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Cosmo Battles v1.4 + data

Cosmo Battles یک بازی استراتژیکی و تاکتیکی فضایی است که به تازگی برای اندروید ارایه گردیده است . در این بازی شما نقش کاپیتان یک فضاپیما را بر عهده دارید که می بایست از پس دشمنانی که برای نابودی شما می آیند برآیید . از جمله ویژگی های مهم این بازی می توان در اختیار داشتن خط داستانی بسیار زیبا که در محیط های مختلف انجام می پذیرد اشاره نمود . بهره گیری درست از واحد ها و سلاح هایی که در اختیار دارید در کنار استفاده از استعداد ذاتی تان در نبردهای استراتژیک ضامن پیروزی شما خواهد بود .

سایر ویژگی ها :
– بهره گیری از گرافیک سه بعدی
– 20 ماموریت چالشی مختلف
– یادگیری آسان اما حرفه ای شدن دشوار
– 6 واحد مختلف نیرو
– و …

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود