آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Troll Face HD Wallpapers v1.0

بهره گیری از ترول ها یکی از روش های مناسب و تاثیر گذار برای نمایش الگو های رفتاری در شبکه های اجتماعی می باشند چون بدون اهانب به شخص یا گروه خاصی حالات روحی و افکار افراد را بیان می کند و اکنون مجموعه ای شامل 17 پس زمینه جذاب که در هر کدام یکی از این ترول های استفاده شده قالب برنامه Troll Face HD Wallpapers در اختیار شما قرار گرفته است. یکی از مهم ترین ویژگی های این پکیج استفاده از والپیر های HD بوده که قابلیت بارگذاری بر روی تمامی لانچر های اندروید را  دارا می باشد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود