آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

iSmoke: Weed Pro – HD v1.0

پیش نیاز: اندروید 2.0.1 و بالاتر

iSmoke: Weed Pro یک برنامه سرگرمی شبیه سازی دود کردن انواع مواد با استفاده از ظروف مختلف است! با محیط با کیفت اچ‌دی و تمام سه‌بعدی. با موسیقی Earn Dawg به سبک هیپ‌هاپ بر روی انواع  گوشی و تبلت عالی به نظر می‌رسد.

 به دلیل دستور کمیته فیلترینگ لینک های دانلود حذف شدند .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • آقا این بدآموزی داره. ای بابا . نشئه شدم همینجوری

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود