آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Colossatron v1.0.9

یک بازی انفجاری جدید از سازندگان بازی های فروت نینجا و جت پک جوی راید . Colossatron داستان بزرگترین و قویترین موجودی است که بر ضد بشر جنگ راه انداخته است. اما این دفعه نقش منفی را شما بازی می‌کنید! کنترل یک مار غول پیکر آهنی را بر عهده بگیرید و شهرها را در هم بکوبید تا ترسناک ترین اسلحه تاریخ ساخته شود. هدف شما ساده است: همه چیز را نابود کنید! مار را ارتقا دهید تا بتوانید از پس نیروهای نظامی ژنرال موستاش بربیایید. رمز پیروزی اتصال به هسته های قدرت رنگی به مار در زمان ظاهر شدن آنها است.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود