آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Mighty Bots: Fighting Robots v1.0.273

در این پازل نفس‌گیر با استراتژی و مهارت خود بجنگید و برای ربات‌های فضایی افتخار کسب کنید. در بازی Mighty Bots: Fighting Robots باید 3 مشت و یا بیشتر را به هم متصل کنید و به ربات خود دستور مشت زدن بدهید. عناصر مختلف را به هم متصل کنید تا ربات شما توپ‌های آتشین پرتاب کند. سپرهای محافظ را متصل کنید تا قدرت دفاعیتان افزایش پیدا کند. قدرت هسته ای را باز کنید تا ربات قدرتمندتان ضربه‌های ترکیبی عظیم و مهلکی را وارد کند.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود