آموزش افزودن حساب کاربری جدید به اینستاگرام

آموزش افزودن حساب کاربری جدید به اینستاگرام

همان‌طور که می‌دانید اینستاگرام قابلیت دسترسی به اکانت دوم از طریق برنامه‌اش فراهم کرده است و شما می‌توانید برای تبلیغات محصولاتتان یا داشتن یک هویت مجازی جدید از این ویژگی استفاده کنید. پیش‌تر که این ویژگی به اینستاگرام اضافه نشده بود برای استفاده از دو حساب کاربری باید از دو بستر وب و اندروید بهره می‌گرفتید اما اکنون با این بروز رسانی می‌توانید تا 5 حساب کاربری را در نرم‌افزار داشته باشید و هرگاه خواستید بین آن‌ها جابه‌جا شوید. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد مسائل زیر مطالبی را بیاموزید.

مراحل افزودن اکانت دوم اینستاگرام

 1. برنامه را بروز رسانی کنید.
 2. روی تب پروفایلتان (در نوار تب‌های پایین صفحه زبانه‌ای که عکستان روی آن است) کلیک کنید
 3. در نوار بالا صفحه روی نام کاربری‌تان همانند شکل کلیک کنید.
 4. در لیستی که برایتان باز می‌شود گزینه Add Account را بفشارید تا بتوانید اکانت جدید خود را به اینستاگرام معرفی کنید.
 5. در این مرحله صفحه ورود به‌حساب کاربری برایتان باز می‌شود و دو انتخاب زیر را پیشروی‌تان می‌گذارد.
 • افزودن حسابی که قبلاً باز کردید
 • ساخت حساب کاربری جدید

روی گزینه هایی که با با کادر قرمز رنگ مشخص شده اند کلیک کنید.
در کادر سبز رنگ نام کاربری،ایمیل یا شماره تلفنی که برای حساب کاربری تان ثبت کردید را بنویسید.
در کادر آبی رنگ گذرواژه خود را وارد کنید.

افزودن اکانتی که قبلاً ساختید

برای این‌که حساب کاربری که قبلاً ساختید را به اینستاگرام اضافه کنید کافی است در صفحه‌ای که در مرحله پنجم آموزش مراحل افزودن اکانت دوم اینستاگرام

بازشده است نام کاربری و گذرواژه‌تان را وارد کنید و دکمه Login را بزنید تا حساب کاربری جدید به لیست حساب‌هایتان اضافه شود.

اضافه کردن حساب کاربری جدید

اگر در مرحله پنجم آموزش مراحل افزودن اکانت دوم اینستاگرام اکانتی از قبل نداشتید باید برای ساخت حساب کاربری جدید مراحل زیر را انجام دهید.

 1. روی لینک Sign Up کلیک کنید تا به صفحه ساخت حساب کاربری جدید منتقل شوید.
 2. در اینجا با کلیک بر روی گزینه sign up for email or phone می‌توانید با شماره تلفن یا ایمیلی جدید حساب کاربری جدید در اینستاگرام ثبت کنید.
 3. در این مرحله از با انتخاب زبانه‌های ایمیل و شماره تلفن می‌توانید با شماره تلفن یا ایمیل موردنظر خود حساب کاربری جدید بسازید. پس از واردکردن شماره تلفن یا ایمیل موردنظرتان دکمه Next را بزنید.
 4. در این گام باید نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید و پسورد موردنظرتان را بنویسید سپس دکمه countinue and sync contacts را بزنید تا داشتن اکانت توسط مخاطبینتان در اینستاگرام بررسی شود.
 5. در این مرحله باید دسترسی شماره تلفن‌ها را به برنامه بدهید.
 6. در انتها هم اگر نام کاربری موردقبولتان است دکمه Next را بزنید.

روی گزینه هایی که با با کادر قرمز رنگ مشخص شده اند کلیک کنید.

چند نکته مهم:

نکته اول:

اینستاگرام با استفاده از تکنیک جدید در تلاش است کاربران فیک را شناسایی کند ازاین‌رو اگر حساب کاربری جدیدی باز می‌کنید با آن افرادی را فالو کنید و پست‌هایشان را لایک کنید تا این شبکه اجتماعی شمارا به‌عنوان کاربر جعلی نشناسد چرا که در این صورت در مرحله اول امکان لایک، کامنت و فالو را در آیدی اصلی از شما می‌گیرد و در مراحل بعدی به‌صورت کامل اکانت جدید را مسدود و اکانت اصلی را محدود می‌کند.

نکته دوم:

پس‌ازاینکه حساب کاربری جدید در اینستاگرام باز کردید حتماً چند پست در آن به اشتراک بگذارید تا حسابتان به‌عنوان یک اکانت فعال شناخته شود و حساسیت اینستاگرام را برنینگیزد.

افزودن بیش از 5 اکانت جدید در اینستاگرام

برای اینکه بتوانید بیش از 5 حساب کاربری را درگوشی‌تان فعال داشته باشید و بین آن‌ها جابه‌جا شوید نیاز است برنامه Parallel Space – Multiple accounts & Two face را نصب کنید تا با بهره‌گیری از بستر آن بتوانید به‌حساب مای دیگرتان دسترسی داشته باشید اگر از شیوه کار با این برنامه آگاه نیستید کافی است مقاله چگونه دو اکانت داشته باشیم؟ را مطالعه کنید.

سوئیچ بین دو اکانت اینستاگرام

نرم‌افزار اینستاگرام چندی است امکان دسترسی به چند حساب را در این برنامه فراهم کرده است برای اینکه بتوانید به‌حساب دیگرتان دسترسی پیدا کنید کافی است مراحل زیر را با ما انجام دهید.

 1. وارد برنامه شوید.
 2. به زبانه پروفایلتان بروید.
 3. روی نام کاربری‌تان کلیک کنید.
 4. در لیستی که پیشروی‌تان باز می‌شود حساب دیگرتان که در برنامه فعال است را انتخاب کنید و با کلیک بر روی آن واردش شوید.

نتیجه‌گیری:

با توجه به پیشرفته‌تر شدن الگوریتم‌های اینستاگرام درزمینهٔ شناسایی کاربران جعلی پیشنهاد می‌شود در هنگام افزودن اکانت جدید به اینستاگرام خود در مورد آن برنامه داشته باشید یعنی صرفاً اکانت را برای دیدن و لایک کردن ایجاد نکنید و در زمان‌های مشخص پست‌هایی را منتشر کنید تا به الگوریتم‌های اینستاگرام بفهمانید اکانت تان فعال است و ربات نیستید.

توضیحات نوشتار
 • نویسنده :
 • تاریخ انتشار :
 • تاریخ بروزرسانی : 1398/01/02