5 تکنیک دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام

5 تکنیک دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام

اکسپلور یکی از محبوب‌ترین بخش‌های نرم‌افزار اینستاگرام است که افزون بر سرگرم‌کننده بودن می‌تواند برای بسیاری درآمدزا هم باشد! اگر شما هم مثل خیلی‌ها این پرسش در ذهنتان نقش بسته چگونه می‌توان از اکسپلور اینستاگرام پول درآورد در ادامه با ما همراه باشید.

اموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام

شرکت‌های بزرگ همواره دنبال فروش محصولات خود از طریق رسانه‌های قابل‌اعتماد هستند ازاین‌رو چندیست برای تبلیغ محصولاتشان به اینستاگرام روی آوردند و دنبال افراد قابل‌اعتماد این بستر می‌گردد که با پرداخت هزینه‌ای از آن‌ها بخواهند برایشان تبلیغ کنند حال اگر این افراد قابل‌اعتماد بیشتر در چشم باشند پول بیشتری دریافت می‌کند برای همین شاخ‌های مجازی به هر شیوه سعی می‌کنند در صفحه اکسپلور قرار گیرند. اگر شما هم می‌خواهید با این موتور کسب درآمد آشنا شوید و از آن پول به دست آورید ادامه مقاله را بخوانید.

اکسپلور اینستاگرام کجاست و چگونه کار می کند؟

اکسپلور یکی از محبوب‌ترین بخش‌های اینستاگرام است و در زبانه دوم از سمت چپ قرار دارد که به‌وسیله آن می‌توانید پست‌های موردعلاقه دوستانتان یا موضوعاتی که قبلاً جستجو کردید را ببینید.یعنی اینستاگرام فعالیت‌های شمارا ثبت و بررسی می‌کند و با توجه به چیزی‌هایی که قبلاً جستجو کردید یا مشاهده نمودید پست‌های دیگران را به شما نمایش می‌دهد افزون براین هر پستی که توسط دوستانتان لایک شود در این بخش برای شما هم نمایش داده می‌شود

آموزش گذاشتن عکس در اکسپلور اینستاگرام

اگر می‌خواهید یکی از شاخ‌های اینستاگرام شوید و برای تبلیغ در صفحه‌تان پول زیادی بگیرید قبل از هر چیز باید اعتمادبه‌نفس داشته باشید و معروفیت در اینستاگرام را به چشم یک شغل ببینید که برای کسب درآمد از آن باید از برخی شادی‌ها و سرگرمی‌هایتان بگذرید اگر چنین هستید چند پیشنهادی که در زیر برایتان مطرح کردیم را در صفحه‌تان استفاده کنید تا بازده بیشتری داشته باشید و همه پست‌های اکسپلور را به خود اختصاص دهید.

استفاده از پرطرفدارترین موضوعات اینستاگرام

برای این‌که رسانه خوبی باشید و توجه کاربران زیادی را به خود جلب کنید باید بدانید به بیننده‌هایتان از چه موضوعاتی خوششان می‌آید و در پست‌هایتان از همان موضوعات استفاده کنید اما چگونه می‌توان باب میل کاربر محتوا ایجاد کرد؟ برای پاسخ این پرسش باید سری به ترند های اینستاگرام بزنید و موضوعات شان را بررسی کنید و با توجه به تعداد لایک ها موضوعات شان را در پست‌هایتان استفاده کنید و نقص‌هایی که در کامنت هایشان بیان‌شده را برطرف کنید. راه دوم برای آگاهی از موضوعات موردعلاقه مردم استفاده از گوگل ترند است. برای استفاده از این سرویس به‌منظور آگاهی از موضوعات موردعلاقه مردم باید کارهای زیر را انجام دهید.

  • به آدرس گوگل ترند بروید.
  • همانند شکل روی سه خط بالای نمایشگر سمت چپ کلیک کنید.
  • از میان گزینه‌ها روی Explore کلیک کنید.

روی گزینه هایی که با کادر قرمز رنگ مشخص شده اند کلیک کنید.

  • صفحه را به پایین بکشید و روی منوی باز شونده worldwide کلیک کنید تا از میان کشورها کشور عزیزمان را پیدا کنید و رویش کلیک نمایید.

روی گزینه هایی که با کادر قرمز رنگ مشخص شده اند کلیک کنید.

  • در کادری که در شکل مشخص‌شده می‌توانید موضوعات داغی که در 12 ماه اخیر جستجو شده را بیابید. البته امکان محدود کردن بازه جستجوها هم وجود دارد و همچنین می‌توان مشخص کرد در چه دسته‌ای جستجوهای انجام‌گرفته نمایش داده شود.

روی گزینه هایی که با کادر قرمز رنگ مشخص شده اند کلیک کنید.

بهره‌گیری از هشتگ های مرتبط

هشتگ پیوندی است که صفحه‌ها برای بیان موضوعی خاص از آن استفاده می‌کنند و به اینستاگرام کمک می‌کند که نتیجه جستجوهای افراد را هدفمند‌تر کند و همچنین چون اینستاگرام رفتار کاربران را در مواجه با پست‌ها بررسی می‌کند و اگر کاربری در استفاده از هشتگ ها صداقت نداشته باشد افراد کمتری را به پست‌های او هدایت می‌کند پس هنگامی‌که پستی را منتشر می‌کنید از هشتگ های مرتبط استفاده کنید تا کاربر وفادار برای صفحه‌تان جذب کنید و اینستاگرام را به برخورد با صفحه‌تان ترغیب نکنید.

با کاربرانتان در تعامل باشید

سعی کنید به نظرات کاربرانتان توجه کنید و برای موضوعات موردعلاقه آن‌ها محتوا تولید کنید چراکه آن‌ها با لایک کردن پست‌هایتان شمارا به صفحه اکسپلور دوستانشان می برند و می توانند فالوور هایتان را به‌صورت چشم‌گیری افزایش دهند. افزون بر این اگر کاربری به شما اعتماد کند محصولی که معرفی می‌کنید را راحت خریداری می‌کند و به کسب کاری که تبلیغ می‌کنید رونق بیشتری می‌دهد.

بیشترین لایک را بگیرید

اگر در ساعات اولیه‌ای که پست را منتشر کردید بتوانید لایک و کامنت زیادی بیگرید به اینستاگرام می‌فهمانید محتوایی که تولید کردید پرمخاطب است و باید در لیست ترند هایش قرار گیرد. به همین دلیل بسیاری از شاخ های مجازی کاربران خود را به لایک کردن و کامنت دادن در مورد پست‌هایشان ترغیب می‌کنند.

استفاده از لایک بگیر اینستایار

با استفاده از برنامه لایک بگیر اینستاگرام اینستایار می‌توانید در مدت کمی برای برخی از پست‌هایتان لایک بگیرید و به اینستاگرام بفهمانید مطلب پرمخاطبی را منتشر کردید.

برای دانلود اینستایار کلیک کلیک کنید.

آخرین نسخه آماده دریافت می‌باشد دانلود (نسخه )
توضیحات نوشتار
  • نویسنده :
  • تاریخ انتشار :
  • تاریخ بروزرسانی : 1398/01/02