5 نرم افزار کاربردی برای افزایش فالوور ها در اینستاگرام

5 نرم افزار کاربردی برای افزایش فالوور ها در اینستاگرام

این روزها دیگر داشتن یک کارگاه کوچک در شهری دور از پایتخت نمی‌تواند جلوی استعداد جوان‌های ایرانی را بگیرید و نردبان موفقیت را از آن‌ها برباید چراکه دنیای رنگارنگ اینترنت فاصله فقیر و غنی را از بین برده و هرکسی با داشتن یک تلفن همراه و کمی استعداد می‌توانند کسب‌وکارش را معرفی کند و مشتری‌های جهانی جذب نمایید. اگر شما هم می‌خواهید کسب کارتان را در این فضا بهتر معرفی کنید یا این می‌خواهید خود را به چهره‌ای اینستاگرام تبدیل کنید با ما باشید تا با معرفی چند برنامه رایگان موتور پیشرفتتان را روشن کنیم.

نرم افزار های کاربردی اینستاگرام

Snapseed

یکی از مهم‌ترین چیزی‌هایی که صفحه شما را برای فالوور ها جذاب می‌کند تصاویر پست‌هایتان است ازاین‌رو استفاده از یک ویرایشگر عکس قدرتمند می‌تواند تأثیرگذاری تصاویرتان تا حد زیادی افزایش دهد.برنامه Snapseed  که توسط گوگل طراحی‌شده یکی از قدرتمندترین ویرایشگرهای اندروید است و با 39 فیلتر جذابش می‌تواند دنیای تصاویر پست‌هایتان را تغییر دهد. این برنامه افزون بر فیلترهای متعدد اش امکان ترکیب چند عکس را باهم به شما می‌دهد تا در نمایش تفاوت محصولاتتان راحت‌تر باشید.

دانلود Snapseed با لینک مستقیم

VSCO Cam

اگر دنیای نرم‌افزارهای ویرایش عکس را پیچیده می‌دانید ولی برای جذب فالوور به آن‌ها نیاز دارید نرم‌افزار VSCO Cam را از اندرویدها دانلود کنید چون تمامی ویژگی‌های یک نرم‌افزار حرفه‌ای مثل فیلترهای متعدد،ابزار های ویرایش قدرتمند و فریم را در عین سادگی برای استفاده دارد. این برنامه با چند کلیک ساده تصاویر شما را واضح و جذاب می‌کند و بدون مشکل بر روی دستگاه اندرویدتان نصب و راه‌اندازی می‌شود.

دانلود VSCO Cam با لینک مستقیم

InShot

اگر سری به دنیای تبلیغات بزنید متوجه می‌شوید تیزرهای ویدیویی دراین صنعت فرمانروایی می‌کنند اما ساخت یک ویدیو تبلیغاتی باکیفیت به همین سادگی‌ها هم نیست و نیاز به نرم‌افزارهای قدرتمند دارد. اگر دنبال یکی از این برنامه‌ها می‌گردید InShot را امتحان کنید. این برنامه یک نرم‌افزار قدرتمند ویرایش ویدیو و عکس می‌باشد که قادر است ویدیوهایتان را تکه‌تکه کند و با افزودن استیکر ها و افکت‌های گوناگون توجه کاربران اینستاگرام را به صفحه‌تان جلب نماید.

نکته : این برنامه به‌صورت کامل برای اینستاگرام بهینه‌سازی شده و به‌راحتی می‌توانید با آن استوری بسازید و پست‌های باکیفیت به اشتراک بگذارید.

دانلود مستقیم نرم افزار InShot

Turbo Unfollow

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که کسب‌وکارها در اینستاگرام موردتوجه قرار می‌دهند آمار فالوور هایشان است.نرم‌افزار با استفاده از الگوریتم‌های پیچیده‌اش آمار کاملی در مورد پروفایلتان در اختیارتان قرار می‌دهد و در لیست‌های مجزا افرادی که فالو یا آنفالوتان کردن را نشان می‌دهد.

نکته: نرم‌افزار فوق قادر است تصاویر فالوور هایتان را به‌صورت HD  نمایش دهد.

دانلود نرم افزار Turbo Unfollow

Instayar

اگر در ابتدای راه تبلیغات در اینستاگرام هستید حتماً برای نمایش پست‌هایتان در بخش explore اینستاگرام نیاز به فالوور و لایک دارید نرم‌افزار اینستایار به شما کمک می‌کند به‌راحتی فالوورهایی که نیاز دارید را جذب کنید و پست‌هایتان را به ترند های اینستاگرام تبدیل نمایید.البته این برنامه در کنار افزایش لایک و فالوورتان قادر است افرادی که آنفالوتان کردند را نشان دهد و اطلاعات کاملی در مورد پروفایلتان در اختیارتان قرار دهد.

دانلود مستبقیم نرم افزار اینستایار

توضیحات نوشتار
  • نویسنده :
  • تاریخ انتشار :
  • تاریخ بروزرسانی : 1398/02/21