آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
5 بازی برتر فوتبال اندروید
احتمالا می‌پسندید 5 بازی برتر فوتبال اندروید

Yoga Retreat v1.05 + data

در بازی Yoga Retreat می‌توانید در سواحل زیبای جزایر پارادایس آموزشگاه یوگای خود را راه‌اندازی کنید. به مشتریان کمک کنید تا یوگا انجام دهند، از آب‌میوه‌‌های گوارا بنوشند و به مدیتیشن بپردازند. حرکت‌های مختلف یوگا را از طریق انیمیشن‌ها یاد گرفته و ترتیب حرکت‌های مخصوص به خود را بسازید. قفل ساختمان‌های جدید را باز کنید. دوستانتان و خانواده خود را به چالش دعوت کنید. در این بازی می‌توانید به طور کامل یوگا را شبیه سازی کنید و حرکات آن را یاد بگیرید. در این نسخه از بازی بهینه‌سازی‌هایی صورت گرفته و پایداری و عملکرد آن بهبود یافته است.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود