آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
5 بازی برتر فوتبال اندروید
احتمالا می‌پسندید 5 بازی برتر فوتبال اندروید

Pocket League Story 2 v1.2.0

در بازی Pocket League Story 2 شما بایستی تیم فوتبال خود را به صورت کامل هدایت و رهبری نمایید . بازیکنان و تیم مورد نظر خود را انتخاب کرده و مراحل این بازی را به اتمام برسانید . تاکتیک های خود را به کار گرفته و مراحل این بازی را تمام کنید . در شرایط مختلف آب و هوایی بازی فوتبال را انجام داده و از بازی کردن نهایت لذت را ببرید . تیم مورد نظر خود را بسازید و مورد حمایت سازمان ها و اتحادیه های ورزشی قرار بگیرید . توجه داشته که این بازی شما را یاد بازی های کلاسیک در کنسول های پلی استیشن 1 خواهد انداخت .

ویژگی های اصلی:

گرافیک فانتزی در سبک کلاسیک

گیم پلی فانتزی و جذاب

ساخت تیم فوتبال

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود