آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
5 بازی برتر فوتبال اندروید
احتمالا می‌پسندید 5 بازی برتر فوتبال اندروید

Sled Mayhem v2.0

Sled Mayhem یک بازی مسابقه ای همراه با بهترین انیمیشن ها برای دیوایس های اندرویدی طراحی گردیده است . در این بازی شما باید از تمام ترفندهای خود استفاده کرده و در هوای سرد زمستانی و برفی با سورتمه خود حرکت نمایید . از تصادف های عظیم جان سالم به در برده و به راحتیم احل ار به اتمام برسانید . به راحتیو  آسودگی کامل با اسنوموبیل  خود در هوای برفی به گشت و گذار پرداخته و امتیاز کسب کنید . بدون شک زنده ماندن در شرایط سخت آب و هوایی همراه با حرکت کردن با نهایت سرعت کار بسیار دشواری است .

ویژگی های اصلی:

موسیقی های جذاب و شگفت انگیز

گیم پلی پویا و فوق العاده جذاب

وجود 90 مرحله فانتزی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود