آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Rise of Orion v1.1

Rise of Orion یک بازی با موضوع فتنه و ماجراجویی‌های کهکشانی به سبک استراتژیک برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که می‌توانید آن را به صورت تک نفره و چند نفره بازی کنید. این بازی به صورت آنی است و می‌توانید هربار آن را به مدت 5 دقیقه تا چند هفته بازی کنید. هر زمانی از شبانه‌روز می‌توانید وارد بازی شده و پیشرفت ناوگان خود را مشاهده کنید، نتایج مبارزات را ببینید و دستورات جدید صادر کنید. پیچیدگی از این بازی حذف شده تا بتوانید یک بازی هیجان‌انگیز دیپلماسی استراتژیک را تجربه کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود