آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Sceptrum v1.0.13

Sceptrum  نام یک بازی استراتژیک برای گوشی های اندرویدی بوده که در آن شما بایستی شهر خود را بسازید و با ایجاد یک ارتش قدرتمند امپراطوری خود را تشکیل دهید و آن را گسترش دهید. سربازان متعددی را استخدام نموده و سپس ارتش خود را قوی تر سازید. شما می توانید دو حالت تهاجمی و دفاعیا ین بازی فانتزی را انتخاب کنید. منابع مختلف را برای قوی تر کردن و مستجکم سازی امپراطوری خود به کار ببرید و در نهایت دشمنان را برای همیشه از بین ببرید. شهرستان های دیگر را بگیرید و امپراطوری خود را بزرگ تر نمایید. 

ویژگی های اصلی:

گیم پلی بی نظیر و جذاب بازی

گسترش قلمرو امپراطوری

ایجاد یک ارتش منظم 

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود