آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
5 بازی برتر فوتبال اندروید
احتمالا می‌پسندید 5 بازی برتر فوتبال اندروید

Tiki Taka Soccer v1.0.01.006

به بازی Tiki Taka Soccer فوتبال لمسی واقعی خوش آمدید! تیم فوتبال خود را بسازید و آن را به افتخار باشگاه‌های اروپایی تبدیل کنید. تیم بسازید، کارمند استخدام کنید، ترکیب خود را انتخاب کنید و بهترین بازیکنان را بخرید. اولین بازی فوتبال با کنترل طراحی شده مخصوص صفحات لمسی گوشی و تبلت را تجربه کنید.

ویژگی‌ها:

ساعت‌ها سرگرمی با یک فوتبال اعتیادآور در زیر انگستان شما!

تیم خود را بسازید و آن را به صدر جدول باشگاه‌های اروپاه هدایت کنید

بالا و پایین‌های دنیای فوتبال را تجربه کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود