بازی ماجراجویانه خبرنگار آیکون

Reporter

بازی ماجراجویانه خبرنگار
4.5 (8086) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , ماجراجویانه

ذهنتان تشنه پازل‌های چالش‌برانگیز است و اعصابتان بدون شرایط غلغلکی رنج می‌برد؟ بازی اکشن ترسناک Reporter که از سوی استودیوی AGaming+ ارائه می‌شود شما را به هسته خواهد برد! چراغ‌ها را خاموش کنید و هدفون‌های خود را بزنید! حواس خود را جمع کنید، زیرا این تنها چیزی است که می‌تواند به شما کمک کند از چنگال وحشتی که اینجا در حال رخ دادن است فرار کنید.

همه داستان در یک شهر کوچک آغاز شد. زمانی در یک روز عالی، شهر توسط مجموعه‌ای از قتل‌های ترسناک که در شرایط وحشتناک و غیرقابل توضیح رخ داده بودند شوکه شده بود. پلیس سعی کرد تا حقایق را پنهان کند، اما برخی از اطلاعات به بیرون درز کرده و توسط مطبوعات محلی منتشر گردیده بود. شما در سعی برای فهم اینکه چه اتفاقی افتاده، جستجوی خود را برای حقیقت آغاز می‌کنید. اما ناگهان، شما به بخشی از داستان تبدیل می‌شوید که تا پایان زندگی خود به خاطر خواهید داشت. همه چیز به شما بستگی دارد، آیا این شبکه پیچیده از وحشت و هرج و مرج را حل خواهید کرد و زنده خواهید ماند؟

توجه داشته باشید که برای بهترین تجربه و عملکرد صحیح بازی، دستگاهی با حداقل یک گیگابایت رم مورد نیاز است.

آگهی

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.1 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 2.06
  • اندازه : 22M
  • این برنامه برای اجرا نیاز به دانلود دیتا دارد
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/05/20

آموزش‌های مرتبط

آموزش نصب بازی های دیتا دار به همراه ویدیو آموزش نصب بازی های دیتا دار به همراه ویدیو

اگر می‌خواهید بازی‌های دیتا دار را روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید ولی شیوه نصب آن‌ها را نمی‌دانید این آموزش را دنبال کنید.

افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش‌دهید. دانلود رایگان اینستایار

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود