آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Moto Wheelie v0.1.3

Moto Wheelie یک بازی موتورسواری برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که با گرافیک دوبعدی به شما ارائه می‌گردد و از موتورهای معروف از جمله MT 03, Ninja 300, F 800 GS, Hornet, CG160, CG125, XRE300, Biz, Pop100, XT660, XJ6, CB1000R الهام گرفته شده است.

در این بازی می‌توانید موتورسیکلت‌ها را خریداری کرده و انواع حرکات نمایشی مانند تک‌چرخ، پشتک و… را اجرا نمایید.

 

ویژگی‌ها :

با دو موتورسیکلت جدید برانید و حرکت نمایشی اجرا کنید

در 4 مسیر جدید به بازی بپردازید

ارائه بهبودهایی در صدای موتورسیکلت‌ها

لینک کانال یوتیوب

بهبودهایی در سیستم کمک‌فنر موتورسیکلت‌ها

حالا می‌توانید موتورسیکلت خود را بفروشید

بهبود در شتاب موتورسیکلت

تعدادی از باگ‌های بازی رفع گردیده است

ارائه بهبودهای کلی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود