آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
5 بازی برتر فوتبال اندروید
احتمالا می‌پسندید 5 بازی برتر فوتبال اندروید

Surfing Master Beta v1.0.2

بر روی قسمت جلویی موج‌ها سوار شوید، حرکات نمایشی شگفت‌انگیز را در هوا اجرا نمایید، و به یک موج‌سوار حرفه‌ای تبدیل شوید! Surfing Master بازی شماره یک واقع‌گرایانه موج‌سواری برای اندروید است.

بر مانورهای چرخش پایین، پشتک زدن، ضربه، معلق شدن و انواع حرکات واقعی جدید مسلط شوید. در مکان‌های نفسگیر از سرتاسر دنیا به موج‌سواری بپردازید! مهارت و تخیل شما تنها محدودیت برای حرکاتی هستند که در این بازی ورزشی می‌توانید آنها را اجرا کنید!

در نسخه جدید بازی تعدادی از باگ‌های آن که موجب کرش کردن می‌شد برطرف گردیده است.

 

ویژگی‌ها :

فیزیک واقعی که حرکات واقع‌گرایانه موج‌سواری را ایجاد می‌کند

دارای گرافیک سه‌بعدی خیره‌کننده و کنترل‌های شهودی

بیش از 10 تخته موج‌سواری، 8 موج‌سوار و مراحل چالش‌برانگیز فراوان

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود