نرم افزار ثبت درجه آب و هوا روی عکس آیکون

Weathershot (old PRO)

نرم افزار ثبت درجه آب و هوا روی عکس
4.3 (23764) امتیاز در گوگل‌پلی
شبکه اجتماعی , نرم افزار

Weathershot (old PRO) یک برنامه بسیار جالب می باشد که با استفاده از آن می توانید وضعیت آب و هوایی محلی که در آن حضور دارید را با گرفتن عکس در محیط شبکه اجتماعی اینستاگرام به اشتراک بگذارید . این نرم افزار به صورت خودکار می تواند اطلاعات بسیار مفیدی نظیر درجه حرارت هوا را به صورت خودکار بر روی تصاویری که تهیه می کنید اضافه نموده و در هر چه جذاب تر شدن تصاویرتان به شما کمک کند . بدین ترتیب خواهید توانست با عکس هایی که از سفرهای خود می گیرد و البته اطلاعات آب و هوایی آنجا که بر روی آنها درج شده است دوستان خود را شگفت زده نمایید . توجه داشته باشید برای استفاده از این نرم افزار می بایست قبلا اینستاگرام را نصب نموده باشید .

 

ویژگی ها :

می توانید پوسته مورد نظر خود را از میان 15 گونه ی مختلفی که وجود دارد شامل درجه حرارت کنونی هوا ، باران ، قدرت وزش باد ، مسیر حرکت باد و … انتخاب نمایید .

می توانید نه تنها اطلاعات مربوط به روز جاری بلکه یک باز زمانی نظیر روز آینده و حتی هفته آتی را نیز به عکس های خود اضافه نمایید .

درجه حرارت را بر اساس واحد های مختلف نظیر سلسیوس و فارنتهایت ، کیلومتر و مایل و … درج کنید .تغیرات نسخه اخیر :افزوده شدن 14 پوسته جدیدبرطرف شدن باگ ها

آگهی

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.4 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 5.2.22
  • اندازه : 88M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/07/30
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش‌دهید. دانلود رایگان اینستایار

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود