5 بازی برتر فوتبال 2019
احتمالا می‌پسندید 5 بازی برتر فوتبال 2019

Street Basketball Association v3.1.3

بستکتبال یکی از محبوب ترین ورزش ها در ایالات متحده آمریکا است و همانند فوتبال در کشور ما بازی کودکان در کوچه و خیابان است.از این رو اگر از دوست داران این بازی هستید و تم خیابانی آن را ترجیح می دهید بازی Street Basketball Association را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید و به گروهی از نوجوانان را بری کسب مقام قهرمانی کمک کنید.البته افزون بر انجام لیگ های جذاب بازی می توانید از دوستان خود هم برای مسابقه های آنلاین دعوت به عمل بیاورید.

اگر نمی‌دانید در بازی بسکتبال چه ضربه‌هایی چند امتیازدارند و از چه نقطه پر تاپ توپ به سمت سبد امتیاز بیشتری دارد مشکلی نیست چون طراحان بازی در قسمت آموزش تمامی این‌ها را به شما می‌آموزند.

اگر به مودم WiFi متصل هستید از دوستانتان که می‌خواهند با شما مسابقه دهند بخواهید به مودم مربوطه وصل شوند و به‌صورت آنلاین با شما مسابقه دهند بدون اینکه حتی یک مگابایت اینترنت مصرف کنید.

اگر فکر می‌کنید بازی باهوش مصنوعی مشکل است می‌توانید از سه سطح دشواری که در بازی تعبیه‌شده استفاده کنید که شامل ساده،متوسط و سخت می‌شود.

 

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی اگر می‌خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید نرم افزار چکامه را از دست ندهید. این برنامه با روشی نوین که تاکنون نمونه آن را ندیده‌اید به شما زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد. دانلود کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید