Overlords of Oblivion v1.0.19

خیر و شر همیشه در حال پیکارند و به گفته نیکان در انتها نیکی است که پیروز می شود حال تصور کنید این نبرد اساطیری اتفاق افتاده و سپاهیان بهشت و جهنم از سپیده دم در برابر هم قد علم کرده اند و امپراتوری شما در این میان در حال قربانی شدن است.حال چه می کنید؟ آیا با همراهی نکردن با فرشته می خواهید دنیا به پایان برسد و مرگ سراسر آن را فرار بگیرد.

هدف بعدی سپاه جهنم حمله به قلعه لرد مامونگ است و اگر کسی به او کمک نکند شکست خواهد خورد و سربازان اش کشته خواهند شد آیا به او کمک می‌کنید تا پیروز شود اگر پاسختان مثبت است بازی Overlords of Oblivion را نصب کنید و فرماندهی را بر عهده بگیرید و اگرنه شاهد پایان دنیا باشید.

در این بازی که از سبک نقش‌آفرینی است مهم‌ترین چیز مدیریت نیروها و توجه به منابع است اگر تعادل آن‌ها را با استراتژی‌های گوناگون حمله همراه کنید پیروزی برای شماست.در ضمن اگر مایل بودید می‌توانید با سایر افراد از سراسر دنیا مبارزه کنید و آن‌ها را شکست دهید تا رتبه بالاتری را در بازی کسب نمایید.

 

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی اگر می‌خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید نرم افزار چکامه را از دست ندهید. این برنامه با روشی نوین که تاکنون نمونه آن را ندیده‌اید به شما زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد. دانلود کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید