بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Overlords of Oblivion v1.0.19

خیر و شر همیشه در حال پیکارند و به گفته نیکان در انتها نیکی است که پیروز می شود حال تصور کنید این نبرد اساطیری اتفاق افتاده و سپاهیان بهشت و جهنم از سپیده دم در برابر هم قد علم کرده اند و امپراتوری شما در این میان در حال قربانی شدن است.حال چه می کنید؟ آیا با همراهی نکردن با فرشته می خواهید دنیا به پایان برسد و مرگ سراسر آن را فرار بگیرد.

هدف بعدی سپاه جهنم حمله به قلعه لرد مامونگ است و اگر کسی به او کمک نکند شکست خواهد خورد و سربازان اش کشته خواهند شد آیا به او کمک می‌کنید تا پیروز شود اگر پاسختان مثبت است بازی Overlords of Oblivion را نصب کنید و فرماندهی را بر عهده بگیرید و اگرنه شاهد پایان دنیا باشید.

در این بازی که از سبک نقش‌آفرینی است مهم‌ترین چیز مدیریت نیروها و توجه به منابع است اگر تعادل آن‌ها را با استراتژی‌های گوناگون حمله همراه کنید پیروزی برای شماست.در ضمن اگر مایل بودید می‌توانید با سایر افراد از سراسر دنیا مبارزه کنید و آن‌ها را شکست دهید تا رتبه بالاتری را در بازی کسب نمایید.

 

افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش‌دهید. دانلود رایگان اینستایار

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود