بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Overlords of Oblivion v1.0.19

خیر و شر همیشه در حال پیکارند و به گفته نیکان در انتها نیکی است که پیروز می شود حال تصور کنید این نبرد اساطیری اتفاق افتاده و سپاهیان بهشت و جهنم از سپیده دم در برابر هم قد علم کرده اند و امپراتوری شما در این میان در حال قربانی شدن است.حال چه می کنید؟ آیا با همراهی نکردن با فرشته می خواهید دنیا به پایان برسد و مرگ سراسر آن را فرار بگیرد.

هدف بعدی سپاه جهنم حمله به قلعه لرد مامونگ است و اگر کسی به او کمک نکند شکست خواهد خورد و سربازان اش کشته خواهند شد آیا به او کمک می‌کنید تا پیروز شود اگر پاسختان مثبت است بازی Overlords of Oblivion را نصب کنید و فرماندهی را بر عهده بگیرید و اگرنه شاهد پایان دنیا باشید.

در این بازی که از سبک نقش‌آفرینی است مهم‌ترین چیز مدیریت نیروها و توجه به منابع است اگر تعادل آن‌ها را با استراتژی‌های گوناگون حمله همراه کنید پیروزی برای شماست.در ضمن اگر مایل بودید می‌توانید با سایر افراد از سراسر دنیا مبارزه کنید و آن‌ها را شکست دهید تا رتبه بالاتری را در بازی کسب نمایید.

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود